Wybrane losowo
Newsy
  • Aktualności

    Widziadło, makro oko

    Zbyszka Hudobskiego

  • Reklama

     

  • Wystawy

Ostatnie zdjęcie

makrofotografia

Moje zdjęcia niczym obraz będą zdobić Twoje wnętrza. Niezwykłe, niekonwencjonalne zdjęcia drukujemy z wysoką rozdzielczością na włoskim, bawełnianym płótnie (photo canvas), naciągamy na sosnowe krosna malarskie. Każde zdjęcie opatrzone jest moim podpisem. Obrazy są gotowe do zawieszenia na ścianie i nie wymagają dodatkowej oprawy (blejtram) posiadają zadrukowane boki. Starannie zapakowane obrazy wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres. Termin realizacji zazwyczaj nie przekracza siedmiu dni. Na tej stronie publikuję zdjęcia które w momencie kiedy je tworzyłem uznawałem za udane. Pokazuję wszystkie moje prace bez względu na to czy przypadły mi do gustu czy nie. Realizuję również projekty wykańczania wnętrz w różnych firmach, instytucjach. Przy takich realizacjach zamówienia traktuję hurtowo, cenę wykonania zamówienia ustalamy poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zbiór wszystkich prac fotograficznych jest moją prywatną kolekcją. Wszelkie prawa autorskie posiada tylko ich autor: Zbigniew Hudobski. Zakaz kopiowania, sprzedawania, rozpowszechniania bez zgody autora. Opis zasad używania zdjęć znajduje się na podstronach: sprzedaż zdjęć, darmowe fotografie oraz pod każdym zdjęciem. Prawa autorskie i majątkowe do zdjęć są zastrzeżone. Nie można używać fotografii ani ich części ­ nawet przetworzonych bez uzgodnienia z autorem, jeżeli jest to bezpośrednio lub pośrednio związane z korzyścią materialną. W przypadku zastosowań niekomercyjnych (prywatne strony, albumy, blog, publikacje) dopuszcza się wykorzystywanie zdjęć jeżeli zostanie to uzgodnione z autorem.

Wszystkie prace zawarte na tej witrynie zostały skompresowane  i pliki  nie zajmują więcej niż 500 Kb. Między innymi dlatego ich jakość odbiega od oryginałów, które w oryginale mają rozmiary umożliwiające powiększenie do dużych formatów.

 

Oferta i cennik.