Wybrane losowo
Newsy
  • Aktualności

    Widziadło, makro oko

    Zbyszka Hudobskiego

  • Reklama

     

  • Wystawy

Ostatnie zdjęcie

oferta

Istnieje możliwośc wydruku moich fotografii na różnych podłożach:

 

Wydruk fotografii; współpracujemy z profesjonalnym laboratorium fotograficznym, które korzystając z kombinacji ponad 20-sto letniego doświadczenia w branży fotograficznej, nowoczesnego parku maszynowego, najwyższej klasy materiałów firmy Kodak, oraz zapalczywego perfekcjonizmu kadry, z dumą oferuje Państwu najwyższą jakość wywoływanych zdjęć. Nasza bezkompromisowa oferta znalazła szczególne uznanie w środowisku zawodowych fotografów, zarówno w Polsce jak i za granicą, którzy szybko docenili nas jako godnego zaufania partnera. Dowolny rozmiar, szczegóły ustalamy po kontakcie mailowym lub telefonicznym.

 

Wydruk na płótnie; Druk zdjęcia na bawełnianym płótnie to wspaniały pomysł na modny obraz, który zmieni wystrój i klimat Twojego mieszkania, będzie wyjątkowym i eleganckim prezentem lub sposobem na zatrzymanie ulotnej chwili. Dowolny rozmiar, szczegóły ustalamy po kontakcie mailowym lub telefonicznym.

 

Fototapety;  Drukując fototapety przykładamy szczególną uwagę do jakości wykonania fototapet, są idelanie docięte, materiał nieskazitelnie czysty. Oryginalne tusze których używamy do druku fototapet nie zawierają szkodliwego dla zdrowia cykloheksanolu, ani metali ciężkich dzięki temu możemy z czystym sumieniem polecać nasze fototapety do pomieszczeń jadalnych, pokoi dzieci itp.Dowolny rozmiar, szczegóły ustalamy po kontakcie mailowym lub telefonicznym.

 

Plik; do samodzielnego wydruku; szczegóły ustalamy po kontakcie mailowym lub telefonicznym.

 

Kontakt

Cennik